صفحه اصلي
زمان ديجيتال
چهارشنبه 23 آبان 1397  
اخبار
1397/8/6 يكشنبه با حضور دانش آموزان دبیرستان مکتب الزهرا: شبانکاره ای ها کتاب‌های خوانده شده خود را به اشتراک گذاشتند نشست کتابخوان کتابخانه عمومی شبانکاره با حضور دانش آموزان سال دوازدهم دبیرستان مکتب الزهرا و جمعی از علاقه مندان به کتاب در کتابخانه عمومی این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر، نشست "کتاب‌خوان"  کتابخانه عمومی امام خامنه ای شبانکاره با حضور جمعی از دانش آموزان دبیرستان مکتب الزهرا، اعضای این کتابخانه و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

زارع، مسئول کتابخانه عمومی شبانکاره  با بیان اینکه نشست های کتابخوان با هدف آشنایی بیشتر اعضاء با فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و انتقال اطلاعات و تجربیات کتابخوانی است افزود: این نشستها از سال 95 به صورت هفتگی و در کتابخانه عمومی شبانکاره برگزار می شود.

در این نشست، کتاب‌های «توجیه‌ها و بهانه‌هایی برای با حسین(علیه السلام) نبودن» نوشته سید علی اصغر علوی توسط طیبه زارع؛  «آخرین راز شاد زیستن» نوشته اندرو متیوس، توسط حسنعلی ابراهیمی؛ « قصه های شیرین کلیله و دمنه » نوشته داود لطف الله ، توسط سارا صائبی؛ «استاد عشق» نوشته ایرج حسابی، توسط فاطمه اسماعیلی؛ معرفی و تجربه خواندن آنها با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

 

 

 

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما