صفحه اصلي
زمان ديجيتال
چهارشنبه 23 آبان 1397  
اخبار
1397/8/6 يكشنبه در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار شد. نشست جمع خوانی کتاب «فرزندان امام حسین(ع)» نشست جمع خوانی کتاب «فرزندان امام حسین (ع)» در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر همزمان با ایام سوگواری و عزاداری  اباعبدالله الحسین (ع)  و به منظور آشنایی هر چه بیشتر مخاطبان با کتاب های مفید و جذب آنان به مطالعه، نشست جمع خوانی کتاب «فرزندان امام حسین (ع)» نوشته مرضیه محمد زاده،  باحضور اعضاء نوجوان  در محل کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار گردید.

عالی پور مسول کتابخانه بیان داشت: این کتاب مشتمل بر بخشهای مختلفی در باره خصوصیات امام حسین(ع) از شجاعت ها، زهد و سخاوت ایشان و همچنین حکایت زیستن و شهادت و لحن گفتار و ابعاد کردارش که  نه تنها نمونه یک  بزرگ مرد تاریخ را برای ما مجسم میکند بلکه  آیینه  تمام فضیلت ها، بزرگ منشیها و فداکاری ها، خداخواهی و خداجویی می باشد.

 همچنین در این کتاب نویسنده تلاش نموده تا با توجه به اختلافاتی که در باره فرزندان امام حسین(ع) از جهت نام  و تعداد، زمان و تقدم و تاخر ولادت، دامان پاکی که آنان را پرورانده و سایر خصوصیات  و زندگی نامه آنان را باز شناسی نماید.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما