صفحه اصلي
زمان ديجيتال
چهارشنبه 23 آبان 1397  
اخبار

1397/7/30 دوشنبه به منظور بررسی مشکلات کتابخانه خارک صورت گرفت بازدید بخشدار ویژه خارگ از کتابخانه عمومی شهید مهدوی خارگ بمنظور بررسی مشکلات کتابخانه عمومی شهید مهدوی، بخشدار ویژه خارگ از این مکان فرهنگی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  کتابخانه های عمومی استان بوشهر  دکتر رضایی بخشدار بخش ویژه خارگ طی بازدید از بخشهای  مختلف کتابخانه عمومی شهید مهدوی منابع کتابخانه را غنی و فعالیتهای کتابخانه را در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی رضایتمند اعلام کرد .

وی اذعان داشت: فضای کتابخانه را فاقد استاندارد لازم است شهرداری باید در این حوزه ورود کرده و ضمن پرداخت نیم درصد کتابخانه از اعتباراتی که در اختیار دارد فضای کتابخانه را توسعه دهد .

بخشدار خارک گفت: ادامه فعالیت موثرکتابخانه نیاز مبرم به زیر ساخت فرهنگی مناسب دارد . و با توسعه فضای کتابخانه و شاداب سازی کتابخانه به اعضای کتابخانه‌ فرصتی داده می‌شود تا بتوانند هرچه بیشتر زمان در کتابخانه گذرانده و اوقاتی مفرح و آموزشی داشته باشند.

رضایی اعلام کرد: بزودی جلسه انجمن کتابخانه با حضور ادارات و شرکتهای تابع در خارگ برگزار و بررسی مشکلات کتابخانه عمومی خواهیم پرداخت .

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما