صفحه اصلي
زمان ديجيتال
چهارشنبه 23 آبان 1397  
اخبار1397/7/29 يكشنبه به همت کتابخانه کتابخانه شهدای وحدتیه برگزار شد: تجلیل از مدال آوران بین المللی ورزشی در روز ورزش و جوانان در روز ورزش و جوانان، آیین تجلیل از مدال آوران ورزشی با همکاری شهرداری و شورای اسلامی وحدتیه در کتابخانه شهدای وحدتیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، آیین تجلیل از مدال آوران ورزشی، روز 26 مهرماه مصادف با روز ورزش و جوانان، در رشته نینجا، کاراته KWF و کاراته کیوکوشن با حضور این ورزشکاران، مربیان، موسوی رییس ورزش و جوانان، مهندس عباسی شهردار، مهندس کشاورز رییس شورای اسلامی، ارشدی و سالاری از اعضا شورای اسلامی و خانوادهای ورزشکاران، توسط کتابخانه عمومی شهدای وحدتیه با همکاری شهرداری وشورای اسلامی در این کتابخانه برگزار شد.

در این مراسم، سید نعمت موسوی رییس ورزش و جوانان با قدردانی از راضیه حیاتی، مسئول کتابخانه شهدای وحدتیه در برگزاری این مراسم، ضمن برشمردن شمه ای از کارکرد این تیمها، ورزش را لازمه کودکان و نوجونان با توجه به گسترش فضای مجازی و استفاده بی رویه از آن دانست و بر حمایت خانواده ها برای هدایت فرزندان خود برای داشتن جامعه ای سالم تاکید کرد.

وی گفت: این تیمها در رده سنی کودکان و نوجوانان در سطح ملی و بین المللی از جمله کشور مسکو، ارمنستان و ترکیه در چندین مسابقه پی در پی، صاحب مدال طلا شده و در بخش انفردای و تیمی، مقام اول را کسب نموده اند.

کشاورز رییس شورای اسلامی نیز ورزش را زمینه ای برای دوری نسل نوجوان از انحراف دانسته و در کنار آن مطالعه مفید و ارزشمند را برای پیشرفت کار با تعیین هدف، کلید سربلندی نوجوانان و جوانان و سپس جامعه برشمرد.

راضیه حیاتی مسول کتابخانه گفت: با توجه به اینکه تعدادی از این مدال آوران عضو کتابخانه می باشند، برای تجلیل از ایشان در کسب مدال طلا در چند سال متوالی و معرفی برترینها به جامعه برای تشویق دیگران به سمت ورزش و نیز معرفی و شناساندن کتابخانه و منابع و امکانات آن، این مراسم برگزار شد.

در پایان مراسم از سوی عباسی شهردار،کشاورز رییس شورا و حیاتی مسول کتابخانه، از این عزیزان تقدیر شد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما