صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار

1397/7/3 سه‌شنبه مسئول کتابخانه شهید نیکنام تنگ ارم خبر داد: نشست کودکان ونوجوانان به مناسبت ایام محرم به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا وعاشورای حسینی نشستی با حضور تعدادی از کودکان ونوجوانان این کتابخانه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، همزمان با فرا رسیدن ایام محرم بویژه تاسوعا وعاشورای حسینی با حضور روحانی مستقر در تنگ ارم حجت الاسلام عباس علیپور مراسمی با محوریت دهه محرم در کتابخانه عمومی شهید نیکنام برگزار گردید.

حجت الاسلام علیپور در این نشست به بیان زندگینامه امام حسین (ع)از امامت تا شهادت پرداختند .همچنین از کودکان ونوجوانان خواستند تا به مطالعه بیشتر در مورد این امام بزرگوار بپردازند تا آزادگی وشرافت این امام  را در آینده سرمشق زندگی خود قرار دهند.همچنین به سوالات این عزیزان در مورد ماه محرم پاسخ داده شد.

رحیمی مسئول کتابخانه شهید نیکنام هدف از برگزاری این نشست را آشنایی این عزیزان با سیره وزندگی امام حسن(ع) عنوان نمودند که چگونه به آزادگی ،ایثارو شهادت ماندگار شد وپس از سالها که میگذرد عشق به امام حسین(ع) روز به روز در دلها بیشتر می شود .
                                                                                                                
در پایان به پنج نفر از شرکت کنندگان در این کلاس به قید قرعه کارت هدیه 20هزار تومانی وتمامی اعضا ء حاضر جوایزی اهداء گردید.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما