صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار

1397/6/26 دوشنبه با حضور بخشدار و مسئولین محلی جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش آبدان برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش آبدان با حضور بخشدار و مسئولین محلی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش آبدان در محل بخشداری آبدان با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد.

در آغاز جلسه حجت الاسلام حمیدی نژاد  امام جمعه آبدان، مطالبی در مورد اهمیت و ارزش مطالعه و جایگاه آن در دین اسلام ارائه نمود.

در ادامه جلسه موسوی کراماتی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن قدردانی از مسئولین شهرستان و بخش آبدان در به ثمرنشستن تلاش های ایشان در تامین زمین و آغاز ساخت ساختمان جدید کتابخانه؛ گزارشی از روند پیشرفت احداث کتابخانه ارائه نموده و خواستار پیگیری انجمن در تامین اعتبار تکمیل پروژه شد.

احمدی دبیر انجمن و مسئول کتابخانه آبدان، ضمن تقدیر از حضور تمامی اعضاء در جلسه؛ گزارشی از عملکرد کتابخانه صادق آل محمد(ع) ارائه داد.

حسینی رئیس شورای اسلامی با تاکید بر توجه مشارکت مردمی در فرهنگ کتابخوانی؛ آمادگی شورا در ترویج کتابخوانی را اعلام کرد و همچنین تفضلی شهردار آبدان نیز اعلام داشت که شهرداری کما فی السابق در اجرای ماده 6 قانون تاسیس و اداره کتابخانه های عمومی کشور، تمام تلاش خود را جهت همکاری با کتابخانه خواهند داشت.

در پایان جلسه گنخکی بخشدار و رئیس انجمن نیز ضمن ابراز خرسندی از تشکیل جلسه خواستار همکاری همه دستگاه های اجرایی با کتابخانه عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی شد و آمادگی خود را برای برگزاری منظم جلسات انجمن اعلام داشتند.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما