صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار1397/6/26 دوشنبه با حضور بخشدار و مسئولین بخش: شبانکاره ای ها کتاب‌های خوانده شده خود را به اشتراک گذاشتند. نشست کتابخوان شهریور ماه کتابخانه عمومی شبانکاره با حضور سلیمانی، بخشدار؛ سعادت، شهردار و دیگر مسئولین بخش در کتابخانه عمومی این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر، نشست "کتاب‌خوان"  کتابخانه عمومی امام خامنه ای شبانکاره با حضور جمعی ازمسئولین بخش، اعضای این کتابخانه و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

سلیمانی، بخشدار شبانکاره ضمن تشکر از تلاشهای طیبه زارع مسئول کتابخانه عمومی شبانکاره، برگزاری این نشستها را گامی موثر در ارتقای فرهنگ مطالعه در بخش شبانکاره عنوان نمود.

طیبه زارع، مسئول کتابخانه عمومی امام خامنه ای(مدظله) در ابتدای این مراسم به معرفی نشست کتابخوان پرداخت و گفت: به دلیل استقبال بسیار خوب از نشست کتابخوان در شبانکاره، این نشست به صورت هفتگی در کتابخانه عمومی این شهر برگزار می شود. وی افزود این نشست، در فضایی صمیمی تلاش دارد تجربیات مطالعاتی افراد کتابخوان را برای سایر علاقمندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذارد.

در این نشست، کتاب‌های «مدیر مدرسه» نوشته جلال آل احمد، توسط عرفان تقا ؛  «دختر شینا» نوشته بهناز ضرابی زاده، توسط هاجر دشتی؛ «کوری» نوشته سارا ماگوژوزه، توسط راحله گوهروار؛ معرفی و تجربه خواندن آنها با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما