صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار
1397/2/24 دوشنبه دردیدار مدیر کل کتابخانه های استان با فرماندار کنگان مطرح شد: استفاده از تمام ظرفیت ها جهت ارتقاء وضعیت کتابخانه ها مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با نوروزی فرماندار کنگان درمورد مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، سیدعلی هاشمی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با حضور در شهرستان کنگان ضمن بازدید از کتابخانه ها، با فرماندار کنگان دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر در این دیدار از حمایت و اهتمام ویژه نوروزی به کتابخانه ها قدردانی کرد.

سید علی هاشمی گفت: آمار شاخص های کتابخوانی در کتابخانه های کنگان رو به رشد است اما مطلوب نسیت و باید در رسیدن به چشم انداز تلاش و کوشش بیشتری به کار ببندیم.

وی خاطر نشان کرد: برنامه های متعدد فرهنگی در کتابخانه های عمومی بطور مستمر در حال برگزاری است که این اقدامات می تواند در جذب مخاطب و همچنین توسعه و ترویج کتابخوانی موثر باشد.

فتح الله نوروزی فرماندار کنگان نیز ضمن خوش آمد به هاشمی و هیئت همراه عنوان کرد: کنگان این ظرفیت را دارد که در رتبه های بالا در سطح استان قرار بگیرد

فرماندار کنگان بیان کرد: از تمام ظرفیت ها در شهرستان باید برای ارتقاء وضعیت کتابخانه ها استفاده کرد و در این راه آمادگی خود را اعلام می کنیم.

نوروزی گفت: آمادگی داریم در صورت طی مراحل لازم، کتابخانه سیراف را در هفته دولت امسال به بهره برداری برسانیم و در اختیار مردم شریف این شهر قرار دهیم.

در حاشیه این دیدار هاشمی از کتابخانه صادق آل محمد(ع) آبدان، فرهنگ و غدیر کنگان و پروژه های درحال ساخت دوراهک و آبدان بازدید کرد.

 

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما