صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار
1397/2/19 چهارشنبه به همت کتابخانه عمومی ولایت گناوه: کتاب منتخب کتابخوان ماه معرفی شد. کتب منتخب کتابخوان ماه در کتابخانه عمومی ولایت گناوه جمع خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر ؛ در روز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه، کتابدار کتابخانه ولایت گناوه با برگزاری نشست جمع خوانی ، کتب منتخب اردیبهشت ماه را برای اعضاء کودک و نوجوان معرفی کرد.

به گفته شیری کتابدار کتابخانه ولایت، در این نشست جمع خوانی که جمعی از اعضاء کودک و نوجوان کتابخانه حضور داشتند جلد دوم کتاب «داستان‌های موموشی» اثر «کلر ژوبرت»  برای بچه ها معرفی شد.

 گفتنی است:  "کیسه گندم" ؛   "کلمه مخصوص"،  "کلاف بازی" ،  "یک کار جالب" و  "موش برفی"، عنوان داستان‌های جلد دوم این کتاب را تشکیل می‌دهد که بچه ها پس از اتمام هر کدام از این داستانها به بازگویی آن به طرز شفاهی پرداخته و نتیجه ی بدست آمده از داستان را بیان می کردند.

شیری افزود : بنابر آنچه در معرفی این کتاب در طرح کتاب خوان ماه آمده است «داستان‌های موموشی» اثر «کلر ژوبرت» از جمله کتاب‌هایی است که با طرح تمثیل‌های نزدیک به‌واقع ، کودکان و بزرگ‌ترها را در موقعیت‌های گوناگون تصمیم‌گیری قرار می‌دهد و به آن‌ها کمک می‌کند با خواندن ماجراهای موموشی جسور و زرنگ قصه، راه‌حل‌های مختلفی در خصوص حل مشکلات به‌ویژه مشکلات ارتباطی کودکان خردسال در سنین رشد را بیاموزند.

 

 

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما