صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار1397/2/9 يكشنبه محمد حسین زاهدی فرد داور بین المللی فوتبال ایران در بازدید از کتابخانه شهید بهشتی برازجان گفت : کتابخانه ها یکی از اثرگذارترین نهادهایی است که می تواند سبب کاهش آسیب های اجتماعی شود . زاهدی فرد با اشاره به گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه اظهار داشت : هرچه میزان مطالعه در جامعه بالاتر رود به همان میزان از بزه و اقدامات ضدفرهنگی در جامعه کاسته خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، محمد حسین زاهدی فرد داور بین المللی فوتبال ایران از کتابخانه شهید بهشتی برازجان دیدن کرد و با بخش های مختلف کتابخانه آشنا شد .

زاهدی فرد با اشاره به گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه اظهار داشت : هرچه میزان مطالعه در جامعه بالاتر رود به همان میزان از بزه و اقدامات ضدفرهنگی در جامعه کاسته خواهد شد.

ایشان ضمن تشکر از زحمات کتابداران در خدمت رسانی به اهالی فرهنگ و دوستدار کتاب، کتابداری را شغلی حساس و مقدس معرفی کرد که با ارائه مشاوره صحیح به جامعه هدف می تواند نقش موثری در هدایت آنها به سوی جامعه آرمانی داشته باشد.

مجتبی عباسی رییس اداره کتابخانه های شهرستان دشتستان در این دیدار گفت : ورزشکاران می توانند الگوی بسیار خوبی برای قشر جوان جامعه باشند که آن ها را به سوی کتاب و کتابخوانی سوق دهند .

عباسی افزود : شرایط کنونی فوتبال ایران و هواداران بسیار زیادی که این رشته ورزشی دارد می توان از ظرفیت تبلیغاتی آن برای تبلیغ در زمینه فرهنگ کتاب و کتابخوانی استفاده کرد .

در این بازدید زاهدی فرد به عضویت سراسری کتابخانه درآمد و در زمینه اهدای کتاب به کتابخانه قول همکاری داد .نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما