صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار1397/2/8 شنبه به میزبانی کتابخانه شهدای گمنام عالیشهر: آئین معرفی کتاب سلام بر ابراهیم برگزار شد بوشهر،نشست معرفی کتاب سلام بر ابراهیم همزمان با اعیاد شعبانیه و به مناسبت سالگرد تولد شهید ابراهیم هادی با حضور اعضا و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و جمعی از طلاب حوزه علمیه خواهران با همکاری پایگاه مقاومت انسیه عالیشهر در کتابخانه عمومی شهدای گمنام عالیشهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی بوشهر،نشست معرفی کتاب "سلام بر ابراهیم "همزمان با اعیاد شعبانیه و به مناسبت سالگرد تولد شهید ابراهیم هادی با حضور اعضا و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و جمعی از طلاب حوزه علمیه خواهران  با همکاری پایگاه مقاومت انسیه عالیشهر در کتابخانه عمومی شهدای گمنام عالیشهر برگزار گردید.

«سلام بر ابراهیم» کتابی است که در قالب زندگینامه ای مختصر و ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقود الاثر «ابراهیم هادی» منتشر شده است. این نوشتار حاصل بیش از پنجاه مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است که همگی نگارنده را در گردآوری این مجموعه ارزشمند یاری رساندند.

شهید هادی در اردیبهشت ماه سال ۳۶ دیده به جهان گشود و پس از بیست و هفت سال زندگی پر فراز و نشیب، در عملیات والفجر مقدمّاتی در منطقه فکه، بیست و دوم بهمن سال ۶۱ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و همانطور که از خداوند می خواست، پیکر پاکش در کربلای فکه گمنام ماند.

گفتنی است در پایان نشست با اهدای هدایای فرهنگی از شرکت کنندگان در این آئین تجلیل شد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما