صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار

1397/1/29 چهارشنبه کتابخانه عمومی شهدای سپاه برگزار کرد: برگزاری جشن تکلیف در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز جشن تکلیف دانش آموزان پایه سوم مدرسه شهید یگانه در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر جشن تکلیف کودکان با حضور دانش آموزان پایه سوم مدرسه شهید یگانه و مرتضی کرمی  نویسنده و پژوهشگر در محل کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار گردید.
در این آیین دانش آموزان با اجرای برنامه های مختلف قرائت قرآن، دکلمه، شعر، سرود، سوگند نامه و نیایش آغاز سن تکلیف را جشن گرفتند.
عالی پور مسول کتابخانه ضمن تبریک به دانش آموزان هدف از برگزاری جشن تکلیف را ترویج فرهنگ دینی و قرآنی و توسعه فرهنگ حجاب و عفاف عنوان نمود.
وی افزود: پایبندی به تکالیف شرعی را راه رسیدن به سعادت و آرامش روحی در زندگی برشمرد.
مرتضی کرمی استاد و پژوهشگر با ارائه مطالبی در این باره تصریح کرد: جشن تکلیف دوره جدیدی در زندگی هر فرد است که با توکل به خدا این برهه از زندگی با موفقیت های زیادی همراه خواهد بود که کودکان با اهمیت ادای تکلیف الهی و عبادی آشنا می شوند.
همچنین وی افزود: هر فردی که مکلف می شود باید آگاهی هایی از احکام دین خود داشته باشد که توجه به نماز و روزه و رعایت حجاب از جمله این احکام می باشد.
در پایان این مراسم معنوی هدایایی از طرف کتابخانه عمومی شهدای سپاه به آنان تقدیم گردید.
نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما