صفحه اصلي
زمان ديجيتال
سه‌شنبه 3 مهر 1397  
اخبار
1396/12/22 سه‌شنبه در ادامه برگزاری نشست های کتابخوان: بیستمین نشست کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه شهید عارفی ریز برگزار شد بیستمین نشست کتابخوان کتابخانه ای در سال 96 در کتابخانه عمومی شهید عارفی ریز برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی بوشهر، بیست و یکمین نشست کتابخوان کتابخانه ای ویژه کودکان و نوجوانان در تاریخ 17 اسفند 96 در کتابخانه عمومی شهید عارفی ریز برگزار شد.

 در این نشست ابتدا چند آیه از قرآن کریم توسط یکی از شرکت کنندگان تلاوت شد و چند پند از قابوس نامه توسط کتابدار خوانده شد و در ادامه تعدادی از شرکت کنندگان به معرفی کتابهایی از کتابخانه که مورد مطالعه قرار داده بودند، پرداختند؛

همچنین در لابه لای معرفی کتاب ها، مسول کتابخانه با مشارکت شرکت کنندگان توضیح های تکمیلی و نکات اخلاقی و اجتماعی کتاب ها را بیان می نمودند. هدف از برگزاری این نشست، از یک سو معرفی کتابهای کتابخانه به وسیله خود اعضا و از سوی دیگر تقویت عادت به مطالعه و اعتماد به نفس شرکت کنندگان است.

در این نشست کتاب«دانشمندان و آزمایش های حیرت انگیز» نوشته مایک گلداسمیت توسط سید محمد طاها هاشمی زاده، «مرغ سرخ پاکوتاه» نوشته پروین دولت آبادی توسط عباس حکیمی،«زندگی بر روی مریخ» نوشته کلایو گیفورد توسط محمد حسین تشانی و «فیل دریایی و قهرمان بیس بال» نوشته بن لوری توسط سید امیر رضا احمدپور معرفی شدند.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما