صفحه اصلي
زمان ديجيتال
سه‌شنبه 3 مهر 1397  
اخبار
1396/12/20 يكشنبه همزمان با 17 اسفند سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور طرح کتاب گردی در بندر دیر اجرایی شد طرح کتاب گردی به منظور آشنایی بیشتر علاقه مندان به موضوع کتاب و کتابخوانی در بندر دیر اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر حجت الاسلام سیدعلی حسینی امام جمعه بندر دیر صبح شنبه در بازدید از کتابخانه عمومی مدام دیری با تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و امام خمینی(ره) و روز زن اظهار داشت: کتابداران و همه کسانی که در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی و نهادینه کردن سنت انس با کتاب این دوست دیرین انسان  تلاش می کنند  را قدردان باشیم.

وی با تأکید بر ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه افزود:  امروزه سایت ها و فضای مجازی در همه جا فراگیر شده اما هیچ چیز جایگزین کتاب نمی شود.

حسینی خاطرنشان کرد:کتاب منتقل کننده آثار  گذشتگان و تجربه دیگران است و باید در راستای فرهنگ کتابخوانی و انس با کتاب در جامعه گام برداریم.

وی تصریح کرد: این مهم بصورت یک فرهنگ در بیاید که هرجا  هستیم و هر مسئولیتی داریم خود را بی نیاز از کتابخوانی ندانیم و حتی راجع به حیطه شغلی خود مطالعه داشته باشیم تا کارمان را بهتر انجام دهیم.

رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان دیر گفت: امسال همزمان با ۱۷ اسفندماه سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی طرح کتاب گردی در کتابخانه مدام دیری برگزار شد که شاهد استقبال و بازدید خوبی از ناحیه مردم و مسئولان بودیم.

سید محمدمهدی موسوی کراماتی افزود: کتابخانه  عمومی مدام دیری از جمله قدیمی‌ترین کتابخانه های استان است که ظرفیت  مخزن و قفسه‌های این کتابخانه‌ پر است و فضای فعلی جوابگو نیست.

وی یاد آور شد: تا ۲۶ اسفندماه سال جاری طرح عضویت رایگان در کتابخانه عمومی برقرار است.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما