صفحه اصلي
زمان ديجيتال
سه‌شنبه 3 مهر 1397  
اخبار
1396/12/19 شنبه غلامحسین کروبی خیر کتابخانه ساز بوشهری: طرح کتابخانه گردی الگوی مناسبی برای ترویج فرهنگ مطالعه است خیر کتابخانه ساز استان بوشهر گفت: در زمان برپایی این طرح معلمان و مدارس و خانواده ها، اساتید و مدرسان می توانند الگوی خوبی برای بچه ها و دانشجویان باشند.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ای عمومی استان بوشهر، غلامحسین کروبی خیر  کتابخانه ساز بوشهری در گفت وگویی عنوان کرد: هر ملتی که دانش بیشتری داشته باشد سعادت مندتر است. یکی از راه های کسب دانش بیشتر کتاب و کتابخوانی است و کتابخانه ها هم بهترین مکان های دسترسی به آثار مناسب هستند. خوشبختانه اکنون شاهد هستیم که در استان بوشهر هم محل های خوبی برای کتابخانه ها در نظر گرفته شده است.

 

وی در ادامه گفت: در زمان برپایی این طرح معلمان و مدارس و خانواده ها، اساتید و مدرسان می توانند الگوی خوبی برای بچه ها و دانشجویان باشند. اگر ما مطالعه را از فرزندان خردسال قبل از دبستان شروع کنیم و در دوران دبستان آنها را فعال کنیم قطعا در دوران بزرگسالی می توانند بهترین متفکران باشند. اگر احوال بزرگان و شخصیت های برجسته استان بوشهر را مطالعه کنیم خواهیم دید همه آنها ساعاتی از روز خود را به کتابخوانی اختصاص می دادند.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما