صفحه اصلي
زمان ديجيتال
سه‌شنبه 3 مهر 1397  
اخبار
1396/12/12 شنبه حجت الاسلام والمسلمین هاشمی امام جمعه موقت بوشهر در خطبه های نمازجمعه این هفته: طرح کتابخانه گردی فرصتی برای آشنایی با مشکلات کتابخانه وهم زمینه ساز نهضت کتابخوانی است حجت الاسلام والمسلمین هاشمی امام جمعه موقت بوشهر در خطبه های نمازجمعه این هفته گفت: مسئولین محترم بروند کتابخانه ها را سر بزنند، هم فرصتی است مطالعه ای داشته باشند و هم با مشکلات و کمبودها آشنا می شود و هم خود این کار یک نهضت کتابخوانی ایجاد می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر حجت الاسلام والمسلمین هاشمی امام جمعه موقت بوشهر در خطبه های نمازجمعه گفت: روز پنجشنبه 17 اسفند سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور است که این روز را گرامی می داریم.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی بیان داشت: آن چیزی که مسلم است اینکه کتابخانه از مهمترین نهادهایی است که نیازهای فرهنگی، اجتماعی و اطلاعات عمومی همه مردم و اقشار جامعه پاسخ می دهد و کتابخانه ها نقش مهمی در ارتقاء سطح فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارند.

امام جمعه موقت بوشهر افزود: طرحی که دست اندرکاران کتابخانه های عمومی برای این روز طراحی کرده اند طرح کتابخانه گردی است. مسئولین محترم بروند کتابخانه ها را سر بزنند، هم فرصتی است مطالعه ای داشته باشند و هم با مشکلات و کمبودها آشنا می شود و هم خود این کار یک نهضت کتابخوانی ایجاد می کند.

وی خاطر نشان کرد: متأسفانه آمار کتابخوانی در کشور ما پایین است و لذا همه سعی و تلاش کنیم و از فرصت ها استفاده کنیم و کتابی همیشه همراه داشته باشیم و استفاده کنیم که می تواند بسیار در ارتقاء اطلاعات عمومی، مباحث مذهبی و ارتقاء مباحث فرهنگی ما تأثیر گذار باشد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما