صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار
1396/11/23 دوشنبه در حاشیه راهپیمایی عظیم مردم در 22 بهمن صورت گرفت: استقبال پرشور بوشهری ها از غرفه کتابخانه های عمومی همزمان با راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ۲۲بهمن ماه، اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر در شهر بوشهر و سایر کتابخانه ها نیز در سراسر شهرهای استان غرفه ترویج کتاب و کتابخوانی برپا کردند.

سیدعلی هاشمی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با تبریک این روز بزرگ و عید ملی،  حضور گسترده مردم را در راهپیمایی از نعمت های خداوند بر این کشور برشمرد و افزود: مردم انقلابی بوشهر 22 بهمن تماشایی و حماسی را در این روز رقم زدند.

سیدعلی هاشمی  با اشاره به  تدبیر نهاد کتابخانه های عمومی کشور در برپایی غرفه تبلیغی و ترویجی کتاب و کتابخوانی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن بیان داشت: ارائه کتاب و محصولات فرهنگی، اهدای عضویت رایگان ویژه دهه مبارک فجر، نقاشی ویژه کودکان و نوجونان از جمله خدمات ارائه شده در این غرفه ها بود.

هاشمی گفت کتابداران و پرسنل کتابخانه‌های عمومی استان با حضور گسترده در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب در کنار سایر اقشار مردم با آرمانهای امام راحل و شهیدان انقلاب تجدید میثاق کردند.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما