صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار

1396/11/19 پنجشنبه با حضور میلاد عرفان پور و شاعران آیینی استان بوشهر نشست کتابخوان شعر برگزار شد نشست کتابخوان تخصصی شعر(به اشتراک گذاری کتاب) با حضور هاشمی مدیر کل کتابخانه های استان، میلاد عرفانپور نماینده شهرستان شعر وادب و شاعر مطرح کشور، شاعران آیینی استان و سایر علاقه مندان به شعر و ادب فارسی برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر سید علی هاشمی مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر در این نشست، هدف از برپایی این سلسله نشست‌ها را ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی عنوان کرد و گفت: جای بسی مباهات و خرسندی است که شاعران متعهد و آیینی این استان در ترویج فرهنگ مطالعه نقش موثری دارند و به این موضوع اهتمام می ورزند.

هاشمی به برگزاری نشست کتابخوان در قالب کتابخوان کتابخانه‌ای، مدرسه‌ای، تخصصی و ویژه اشاره کرد و افزود: نشست کتابخوان شعر از سری نشست‌های ویژه است که امروز با حضور شاعران و اساتید این حوزه برگزار شده و شاعران کتاب‌های مورد علاقه خود را به اشتراک می‌گذارند.

مدیر کل کتابخانه های استان بوشهر در این محفل ادبی و پرنشاط با قدردانی از موسسه فرهنگی شهرستان "ادب" جهت هماهنگی و انتخاب شاعران، ابراز امیدواری کرد: این برنامه نیز مانند سایر نشست های کتابخوان بطور مستمر در سایر کتابخانه های استان نیز اجرا شود.

در این نشست که در کتابخانه عمومی مصلحیان بوشهر برگزار شد شاعرانی چون میلاد عرفانپور، حجت الاسلام انصاری نژاد، حیدر منصوری، محمدرضا احمدی فر، عبدالله رییسی، حسین دارند و غلامرضا ابراهیمی، به ارائه آثار خود و دیگر شاعران مطرح کشور و استان پرداختند

در پایان با اهدا لوح از سوی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر از شاعران برجسته آیینی تقدیر شد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما