صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار1396/11/18 چهارشنبه در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار گردید برگزاری انشا نویسی با موضوع انقلاب به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انشا نویسی با موضوع انقلاب در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انشا نویسی با موضوع انقلاب  با حضور دانش آموزان پایه نهم مدرسه شهید جلالی و روایتگری مرثضی کرمی کارشناسی تاریخ با موضوع انقلاب در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار گردید.

 

عالی پور مسول کتابخانه شهدای سپاه بنه گز: دانش آموزان با تحقیق از کتب موجود در کتابخانه براساس موضوعات انقلاب و امام (ره) به انشا نویسی پرداختند.

مرتضی کرمی استان دانشگاه و پژوهشگر با ارائه مطالبی درباره این ایام تصریح کرد: دهه فجر یاد آور دلاوریها و فداکاری ها و ایثارگریهای مردم جان برکف این مرز و بوم می باشد  زنده کردن یاد شهیدان و مبارزان انقلاب و فداکاری های آنان بر عهده  بازماندگان  و ادامه دهنده راهشان می باشد.

وی افزود: بهمن  که می آید همراهی می شود با ایثارگریها و آزادی خواهی مردم شریف ایران که با پیروی از مولایشان امام خمینی (ره) پیروزی  را برای کشور عزیزمان به ارمغان آوردند.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما