صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار1396/11/14 شنبه همزمان با آغاز دهه فجر؛ زنگ انقلاب در کتابخانه عمومی شهدای سپاه نواخته شد. همزمان با دهه فجر سالروز ورو د تاریخی امام خمینی(ره) به میهن زنگ انقلاب در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز به صدا درآمد
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر به مناسبت ۱۲ بهمن ماه ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر زنگ انقلاب درساعت ۹/۳۳ با حضور دهیار و شورا و مدیران مدارس و اعضا کتابخانه و دانش آموزان همراه با اجرای برنامه های ویژه گرامیداشت انقلاب شعر ، سرود، دکلمه ،  مقاله و سرودها و شعارهای  انقلاب وهمچنین  با بیان سخنانی موضوع ۱۲ بهمن و ایام ا.. دهه فجر توسط احمد جهان آرا، دهیار روستا در محل کتابخانه عمومی شهدای سپاه برگزار گردید.
جهان آرا ضمن تبریک آغاز دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام به میهن اسلامی اظهار داشت: دهه فجر به یاد ماندنی ترین رویداد انقلاب اسلامی در کشور است. درخت این انقلاب با خون شهدا و ایثارگرانی آبیاری شد که نام و یاد آنها برای همیشه در تاریخ به یادگار خواهند ماند.
عالی پور مسول کتابخانه هدف از اجرای این برنامه ها را تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدا و آشنا سازی جوانان و نوجوانان با اهداف وانتقال پیام ها و دست آوردهای   انقلاب به نسل حاضر و آینده می باشد.
نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما