صفحه اصلي
زمان ديجيتال
سه‌شنبه 24 مهر 1397  
اخبار


1396/11/11 چهارشنبه توسط کتابخانه عمومی ولایت گناوه برگزار گردید : دومین همایش نماز ویژه دختران دبستانی به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، همایش نماز تجلی بندگی ، ویژه ی دانش آموزان دبستانی در روز سه شنبه 10 بهمن ماه در محل کتابخانه عمومی ولایت گناوه برگزار گردید .

خاور شیری کتابدار این کتابخانه در این باره چنین گفت: در این همایش که 60 تن از دانش آموزان پایه چهارم از دبستان زهره با مربیان خود حضور داشتند ، در ابتدای برنامه، خدری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناوه به مدعوین خیر مقدم گفته و سپس اظهار امیدواری کرد که ان شاء الله تمامی دانش آموزان حاضر در این همایش افرادی پایبند و مقید به نماز بشوند .

زلیخا کمالی؛ فرمانده ی پایگاه مقاومت آسیه (س) و مدیر پیش دبستانی نور الزهرا (س) گناوه سخنران این همایش بود که در بیانات خود چنین گفت: خداوند مهربان ما انسانها را خلق کرد و فرمود من دوست دارم که این بنده ای که آفریده ام مرا عبادت کند و با من حرف بزند و ما باید از خداوند بخاطر الطافش تشکر کنیم و نماز تشکر از خداوند است .

ایشان افزود : ما باید نماز را با آرامش و حضور قلب بخوانیم و فقط یاد خدا باشیم و در فکر مشکلات زندگی و دنیایی نباشیم ، وی اضافه کرد که نماز یعنی دوستی با خداوند و ما باید مراقبت کنیم که این دوستی را محکم  نگه داریم.  

ذکر صلوات برای پایداری اسلام و مقام معظم رهبری (دامت برکاته) و موفقیت دانش آموزان حسن ختام این همایش بود.

 

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما