صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار


1396/11/10 سه‌شنبه در آستانه دهه مبارک فجر صورت گرفت برپایی نمایشگاه کتاب در خارگ با 2500 عنوان درآستانه دهه فجر دومین نمایشگاه کتاب توسط کتابخانه شهید مهدوی و به میزبانی مجتمع پتروشیمی در خارگ برگزار گردید

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر، به منظور ارتقاء سطح آگاهی و همچنین گسترش وترویج فرهنگ کتاب وکتابخوانی نمایشگاه کتاب با بیش 2500 عنوان  با همکاری  مجتمع  پتروشیمی در خارگ برگزار گردید.

با افتتاح این  نمایشگاه محمدی فرمانده حوزه مقاومت اداری کارگری  بسیج سپاه ثارالله وموسوی مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج  سپاه ثارالله همراه با پری غنچه مسئول کتابخانه عمومی شهید مهدوی حضوریافته و طی بازدید از نمایشگاه مبلغ ده میلیون ریال کتاب خریداری و به کتابخانه عمومی شهید مهدوی این شهر اهداء شد.

شکرالله پری غنچه افزود: این نمایشگاه شامل کتابهای دین، فلسفه، روانشناسی، مذهبی، تاریخ، هنر، ادبیات، زبان، کامپیوتر و کتابهای مرجع است که با تخفیف 50 درصد برای شهروندان و 70 درصد برای کارکنان مجتمع پتروشیمی  تا 20بهمن  ماه پذیرای حضور خریداران و بازدید کنندگان خواهد بود .

وی در پایان سخنان خود عنوان کرد:امید است که برپایی چنین نمایشگاه هایی گامی مهم در جهت شکوفایی فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه باشد.

وی همچنین از تمام مسئولین شرکتها و ادارات خواستار شد در راستای گسترش فرهنگ کتابخوانی مثبت اندیشی نموده و با خرید کتابهای مناسب و اهدای کتاب به کتابخانه عمومی فرهنگ مطالعه را در جزیره خارگ گسترش دهند.

 

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما