صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 28 مهر 1397  
اخبار


1396/11/10 سه‌شنبه کتابخانه عمومی ولایت گناوه برگزار کرد کلاس کاردستی کودک و نوجوان کلاس کاردستی در روز شنبه 7 بهمن ماه در محل کتابخانه عمومی ولایت گناوه برگزار گردید .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر ، کلاس کاردستی در روز شنبه 7 بهمن ماه در محل کتابخانه عمومی ولایت گناوه برگزار گردید .

خاور شیری کتابدار این کتابخانه، هدف از برگزاری این کلاس را که با حضور پرشور کودکان و نوجوانان برگزار گردید ایجاد انگیزه و اشتیاق هرچه بیشتر در کودکان و نوجوانان برای حضور در کتابخانه و همچنین ایجاد خلاقیت در آنان، شرکت دادن آنان در کارهای گروهی و جذاب کردن محیط کتابخانه برای آنان دانست.

شیری افزود:  رسالت ما کتابداران علاوه بر در دسترس قرار دادن منابع اطلاعاتی برای مراجعین و برآورده کردن نیازهای اطلاعاتی آنان، باید جذب مخاطب و سوق دادن آنان به کتابخانه باشد و از آنجا که سنین کودکی برای علاقمند کردن کودکان به مطالعه بسیار حائز اهمیت می باشد؛ لذا برگزاری کلاسها و برنامه های فرهنگی از قبیل قصه گویی و قصه خوانی، جمع خوانی  کتاب ، نشست های کتابخوان و مسابقات فرهنگی و ... می تواند در جذب این گروه به کتابخانه مفید واقع گردد.  

 

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما